Hakkımızda

ESC Arıtma Teknolojileri’nin geçmişi 2007 yılına kadar uzanmaktadır. Başlangıç yıllarımızda sadece proses sıvı kartuş filtrasyonu ve hava filtrasyon ekipmanları ile anılan firmamız, 2013 yılı itibari ile su ve atık su arıtma çözümleri konusunda sektörün lider firmaları arasında yer almaktadır. ESC Arıtma Teknolojileri; “Su Teknolojileri” sektöründe marka değeri olan bir firmadır. Çalışmalarındaki temel ilkelerden biri müşteri devamlılığı olan ESC Arıtma Teknolojileri; müşteri sadakatine özel önem vermekte ve müşterilerin yenilikçi, teknolojik, fiyat, kalite, hız, esneklik ve güvenilirlik beklentilerine en mükemmel şekilde cevap vermeye çalışmaktadır. 

Günümüzde ESC Arıtma Teknolojileri markası altında üretilen ürünler / sistemler müşterilerimizle buluşuyor. Her biri alanında yüksek performans, çevreci ve güvenilir duruş sergileyen ve kuruluşumuzun değerlerini paylaşan bu ürünler, kartuş filtrelerden diskli filtrelere, ters ozmoz membranlarından antiskalantlara, yumuşatma ünitelerinden dozaj sistemlerine gibi geniş bir ürün yelpazesi oluşturmaktadır. Kuruluşumuz ithalat ve bayilik alanındaki faaliyetleri dışında yaptığı imalatlar doğrultusunda hizmet portföyünü giderek genişletmektedir. İşletmelerde verilen eğitimler, proje ve taahhüt hizmetleri, satış sonrası teknik ve bakım servisleri gibi hizmet alanlarında önemli yatırımlara imza atmıştır. Tüm iş süreçlerimiz çevresel ve sosyal sorumluluk anlayışı paralelinde şekillendirilmektedir. 

ESC Arıtma Teknolojileri, sürdürülebilir su kaynakları ve kullanımları için uygun ve doğru uygulamalar geliştirmeyi kendine görev edinmiştir. Enerji verimliliği yüksek ve çevre dostu olan su arıtma teknolojileri ve uygulamalarını işletmelere sunmakta, ve çözümlerimizle su arıtma teknikleri alanında tüm sanayinin, evsel ve günlük kullanıcıların çözüm ortağı olarak çalışmalarımıza artarak devam etmekteyiz.