Kurumsal  »  Mesajımız


Değerli Misafirler,

Şirketimiz adına sizleri web sitemizde ağırlamaktan memnuniyet duyuyoruz. Umuyoruz ki Su Tekniği ve Filtrasyon alanlarında bilginizi genişletmek için sitemiz sizlere ve işletmenize katkıda bulunacaktır.

ESC Arıtma Teknolojileri; su tekniği konusunda uzmanlaşan su şartlandırma, arıtma ve filtrasyon teknolojileri ile sanayi kuruluşlarına, otellere hizmet vermektedir. Altı ana başlık altında toplanan uygulama ve hizmet alanlarımız; Filtrasyon & Aritma Teknolojileri, Arıtma & Filtre Ekipmanları, Su ve Şartlandırma Kimyasalları, İmalat, Proje ve Servis alanında müşterilerimize kusursuz hizmet vermektir.

ESC Arıtma Teknolojileri' nin ana oluşum nedeni SU’dur. Günümüzde su, yaşamımız için esas olan, nadir ve kıt kaynaklardan biridir. Misyonumuz sürdürülebilir su kaynakları ile evsel, sanayi ve günlük uygulama alanlarında toplumun gelişimini sağlamaktır. Bu amaçla ESC Arıtma teknolojileri, çalışmalarında tecrübeli, kaliteli ve güvenilir firmalar ile partnerlik yaparak sizlere güvenilir hizmet vermektedir.

Arıtma ve Filtre Teknolojileri ile Su Tekniği konusunda sizi, işletmenizi ve prosesinizi daha ileriye taşımak, kolay ve doğru bilgi edinmenizi sağlamak için web sitemiz ile sizlere ulaşıyoruz.

ESC Arıtma Teknolojisi dünyasına hoş geldiniz !
Sevgiler,

İletişim Bilgileri
Karacaoğlan Mah. 6169 Sok. No:8 / Z-9
Bornova - İZMİR
0 (232) 362 74 74 0 (232) 362 74 70
info@esc.com.tr
Sosyal Medya

Copyright © 2013 ESC Artıma Filtre , Tüm Hakları Saklıdır.